دستگاه تصفیه آب اردبیل

دستگاه تصفیه آب اردبیل موضوع اینبار ماست اما قبل از آن نیاز است به جمله ای معروف اشاره کنیم که می گوید ” آب مایه حیات است”. شاید این جمله کوتاه را در مکان های مختلفی دیده باشیم و برای ما تبدیل به یک جمله کلیشه ای شده باشد، اما تا به امروز به معنای واقعی این جمله فکر کرده ایم؟ تا حالا به این موضوع اندیشیده ایم که اگر آبی که به عنوان مایه حیات و زندگی بخش معرفی شده است، به صورت آلوده وارد بدن ما شود ممکن است چه اتفاقی بیفتد؟

تصفیه آب اردبیل

شاید نمی دانید که بسیاری از ما روزانه در معرض آب های آلوده ای قرار داریم که وارد بدن ما می شوند و ممکن است در طولانی مدت ما را به بیماری های مختلفی دچار کند. در این مقاله قصد داریم تا به دستگاه های تصفیه آبی بپردازیم که به نوعی می توان به عنوان پروژه نجات ما به آنها نگاه کرد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به صورت ویژه دستگاه های تصفیه آب خانگی را به شما معرفی کنیم.

دستگاه تصفیه آب خانگی را بهتر بشناسید

قطعا می دانیم آب هایی که روزانه به شیر های خانگی ما روانه می شوند ابتدا در تصفیه خانه های بزرگ و پیشرفته شهری، تصفیه می شوند. اما این تصفیه خانه ها توانایی تصفیه حجم بالایی از آب ها را ندارند و در نهایت میزان بسیار بالایی از ناخالصی ها و آلاینده های زیرزمینی وارد آب شهری می شود. ما در حقیقت از دستگاه تصفیه آب های خانگی استفاده می کنیم تا این آلاینده هایی که دستگاه های تصفیه آب عظیم شهری نتوانسته اند آن ها را تصفیه کنند، از آب جدا کنیم. دستگاه تصفیه آب اردبیل که جزو دستگاه های باکیفیت کشور محسوب می شوند، می تواند بهترین انتخاب شما باشد، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا مرکزی استاندارد و با کیفیت را در استان اردبیل برای خرید دستگاه تصفیه آب به شما معرفی کنیم.

چرا باید آب های شهری تصفیه شوند؟

همانطور که گفتیم دستگاه های بزرگ تصفیه خانه های شهری توانایی جداسازی برخی آلاینده های شهری را ندارند. عواملی مانند گل ولای، انواع میکروارگانیسم های بیماری زا در آب و … توسط دستگاه تصفیه آب خانگی حذف شده و موجب می شوند تا آبی پاکیزه وارد لوله های آب ما شود. همچنین متاسفانه لوله های شهری انتقال آب در کشورمان پوسیده و زنگ زده هستند و ممکن است در مسیر انتقال آب به خانه ها این پوسیدگی ها در آب حل شوند و موجب بیماری ما شوند. انواع میکروب ها، باکتری، زنگ آهن و سایر عوامل بیماری زا ممکن است در طولانی مدت ما را درگیر بیماری های خطرناکی مانند سرطان و بیماری های کلیوی و کبدی کند. دستگاه تصفیه آب اردبیل در شرکت خانه آب می تواند مرکز معتبری برای خرید انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی باشد.

برند های مطرح دستگاه های تصفیه آب

اما جدای از ویژگی های مهم دستگاه تصفیه آب اردبیل که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، در این قسمت به سراغ برند های مطرح کشوری در زمینه دستگاه تصفیه آب خانگی می پردازیم. در دنیا برند های بسیار زیاد و معتبری در زمینه تولید دستگاه های تصفیه آب فعالیت می کنند که اگر بخواهیم به چند مورد آن اشاره کنیم باید اسامی زیر را حتما در لیست خود جای دهیم؛

البته لیست بلند بالایی که تنها چند عدد آن ها را برای شما آوردیم، همگی برند های معتبری از کشور ها مختلف از جمله آمریکا است. اما متاسفانه برخی از این برند ها به دلیل تحریم بودن کشورمان، وارد ایران نمی شوند و در کشورمان فعالیت نمی کنند، البته برخی از این شرکت ها در کشور ما نمایندگی دارند. اما باید به این موضوع اشراف داشته باشید که حدود 95 درصد دستگاه های موجود در بازار ایران، مونتاژ هستند و شما باید دستگاه هایی خریداری کنید که از قطعات اصل و باکیفیت در ساخت استفاده شده باشند و قول خودمان مونتاژ باکیفیت تری را شامل شوند.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب اردبیل

اما بر چه اساس و معیاری باید دستگاه تصفیه آب اردبیل را خریداری کنیم؟ برای خرید هر نوع دستگاه تصفیه آبی باید ابتدا اطلاعات کافی در رابطه با آن دستگاه داشته باشید. در حقیقت برای خرید هر محصولی باید دانش کافی در رابطه با محصول از جانب خریدار وجود داشته باشد. ابتدا باید از کیفیت آب ورودی خود اطمینان حاصل فرمایید. برخی از مناطق ایران به دلیل منطقه خاص جغرافیایی، دارای آب آلوده تر و پر گل و لایی تری هستند و باید با توجه به آن زود به زود فیلتر دستگاه های خود را عوض کنند. اما برند مورد استفاده نیز برای خرید دستگاه تصفیه آب اردبیل بسیار مهم است، باید برند هایی را انتخاب کنید که امتحان خود راپس داده اند. با توجه به نوع دستگاه بهتر است بدانید که دستگاهی چند فیلتره برای خانه خود خریداری می کنید و کار هرکدام از فیلتر ها در مراحل تصفیه چیست. موارد زیر را هم اگر در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب اردبیل در نظر بگیرید ضرری ندارد؛

  • آلاینده های مهم موجود در آب های شهری
  • گارانتی دستگاه
  • خدمات پس از فروش
  • اجزای دستگاه
  • ظرفیت تصفیه آب در روز
  • طراحی ظاهری دستگاه

انتخاب برندی مناسب

اما در رابطه با برند های تصفیه آب خانگی موجود در ایران صحبت کردیم و گفتیم بسیاری از برند های مطرح دنیا اولا که به ایران واردات ندارند و ثانیا تقریبا همه دستگاه های تصفیه آب، مونتاژ برند های مطرح دنیا می باشند. اما برای ما چه برندی مناسب تر و بهتر است و چرا باید این برند ها را خریداری کنیم. در کشورمان برند هایی مانند سی سی کا، سافت واتر، آکواول، اچ او اچ و آرتک جزو مطرح ترین برند ها می باشند و به قولی می توان گفت که بازار ایران دست این پنج برند مطرح است. اما قبل از خرید، حتما حواستان باشد که از کجا و چه مرکزی این دستگاه های تصفیه آب خانگی را خریداری می کنید، چرا که همانطور که گفتیم، دستگاه های فیک و غیراستاندارد بسیاری در بازار وجود دارد.

قیمت پایین را از ما بخواهید!

باید قبول کنیم که امروزه دستگاه های تصفیه آب خانگی هم به دلیل بالا بودن قطعات، قیمت هایی بالا را به خود می بینند. یکی از معیار هایی که در روند خرید دستگاهی معتبر و استاندارد باید به آن توجه کنید، قیمت است. شرکت خانه آب در استان اردبیل یکی از شرکت های معتبر ایران می باشد که شما می توانید برای خرید این برند های معتبر جهانی روی این شرکت حساب کنید. خانه آب از نظر قیمت به جرات می توان گفت که جزو شرکت های بسیار به صرفه می باشد. فقط کافیست به قسمت فروشگاهی خانه آب بروید تا از محصولات این شرکت دیدن کنید.

خانه آب، شرکتی مطمئن برای خرید شما

برای خرید دستگاه تصفیه آب اردبیل، می توانید سایت خانه آب را امتحان کنید. خانه آب جزو معتبر ترین مراکز تهیه و توزیع دستگاه های تصفیه آب خانگی و همچنین ابزار جانبی آن محسوب می شود. این شرکت سالیان سال است که در زمینه تولید و توزیع دستگاه های تصفیه آب خانگی فعالیت می کند و مونتاژ های با کیفیتی را راهی بازار مصرفه کرده است. خانه آب مهم ترین سرمایه ای که دارد، بازدهی و رضایت 100 درصدی مشتریان خود از دستگاه های تصفیه آب اردبیل می باشد.