دستگاه تصفیه آب تبریز

روزانه شما هفت الی هشت لیوان آب می نوشید؟ سوالی که شاید اگر جوابش برای شما مثبت باشد خیلی کمتر از دیگران به برخی از درد های روزمره مانند سر درد دچار خواهید شد. یا قطعا اگر هفت الی هشت لیوان آب را به صورت روزانه می نوشید، باید پوست جذاب و شفافی نسبت به دیگران داشته باشید. این مزیت های نوشیدن آب زیاد باعث می شود تا افرادی که می خواهند بدن سالم تری داشته باشند نوشیدن آب را جدی بگیرند. اما تصورش را بکنید آبی را که می نوشیم، آلوده باشد و ما روز ها و ماه ها و سال ها به نوشیدن چنین آبی ادامه دهیم، به نظرتان چه اتفاقی می افتد؟ قطعا در دراز مدت بدن ما واکنش هایی نه چندان مطلوب از خود بروز می دهد و بیماری های مختلف را تجربه خواهیم کرد. در این مقاله قصد داریم تا دستگاه تصفیه آب تبریز را به شما معرفی کنیم و با ویژگی های یک دستگاه تصفیه آب خانگی استاندارد آشنا شویم. به شما پیشنهاد میکنیم حتما تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

چرا باید آب تصفیه بخوریم؟!

اما قبل از بررسی استاندارد های کیفی یک دستگاه تصفیه آب تبریز، بیاید به این موضوع بپردازیم که چرا باید آب تصفیه شده بخوریم؟ شاید بسیاری از شما بگویید که هر آبی که وارد لوله های خانه ما می شود، قبلا در دستگاه های تصفیه آب شهری آلودگی های آن از بین رفته و دیگر نیازی به دستگاه خانگی نیست. اگر فکر می کنید دستگاه های شهری آب شما را تصفیه می کنند، تا حدودی درست تشخیص داده اید، اما با مابقی تصورات شما موافق نیستم. دستگاه های تصفیه آب شهری در تصفیه خانه ها تا یک مقدار مشخصی می توانند آب ها را زیر زمینی را تصفیه کنند و به دلیل حجم بالای آب موجود در تصفیه خانه ها، حجم بسیار بالایی از آب ها، از گل و لای، باکتری ها، ویروس ها و سایر میکروب های آب از این مایه حیات جدا نمی شوند و مستقیما وارد لوله های آب خانه می شوند. از طرفی هم لوله کشی شهری ما نیز به دلیل پوسیدگی ها و زنگ زدگی فراوان میتواند یکی دیگر از عوامل بیماری زا آب باشد.

آب تصفیه شده چیست؟

اما اگر اجازه دهید باز هم از موضوع خود یعنی دستگاه تصفیه آب تبریز کمی فاصله بگیریم و ابتدا این موضوع را بررسی کنیم که منظور از آب تصفیه شده چیست؟ چرا که بسیاری از مردم ذهنیت درستی نسبت به آب های تصفیه شده در خانه ندارند. در حقیقت آب های تصفیه شده آبی است که به صورت مکانیکی فیلتر و یا پردازش شده تا مواد اضافی، شیمیایی و ناخالص آن از بین برود. روند تصفیه، انواع آلودگی های محیطی مانند باکتری ها، سموم و مواد شیمیایی موجود در آب های زیرزمینی را از بین می برد. برای تصفیه آب چندین روش وجود دارد که دستگاه هایی با  برند های مختلف در حقیقت تلاش می کنند یکی از این روش ها را در پیش بگیرند. این روش ها عبارت اند از فیلتر کربن، اسمز معکوس، میکرو فیلتراسیون و الکترود یونیزاسیون می باشند که رایج ترین روش های موجود در دستگاه های تصفیه آب تبریز است.

انتخاب بر اساس نیاز و زمینه مصرف

اما در رابطه با آب های تصفیه شده و چرایی استفاده از این نوع آب ها، به انتخاب یک دستگاه تصفیه آب استاندارد می رسیم. دستگاه تصفیه آب تبریز یکی از آن دسته از دستگاه هایی می باشد که به شما کیفیت را هدیه می دهد. برای انتخاب درست باید ابتدا به این موضوع توجه داشته باشیم که سیستم تصفیه آبی که می خواهیم تهیه کنیم، اولا بر اساس نیاز و زمینه مصرف ما انتخاب شود و ثانیا کیفیت کافی را بتوانیم در دستگاه داشته باشیم. باید این موضوع را نیز بررسی کنیم که ما برای تصفیه چه نوع آبی می خواهیم دستگاه را خریداری کنیم، آیا برای مصارف شرب است یا مصارف دیگری مانند کشاورزی و … . نکته بعدی دقت به آب مصرفی ما دارد. ما باید برای خرید دستگاه تصفیه آب تبریز، به این نکته توجه داشته باشیم که آب دارای چه املاحی است؟ آیا آب مورد نظر ما دارای نیترات، نیتریت، املاح و یا مواد شیمیایی است؟

اورجینال و یا اصل بودن دستگاه

اما گام بعدی که باید برای خرید یک دستگاه تصفیه آب تبریز برداریم، تشخیص اصل و یا اورجینال بودن دستگاه است. از آن جایی که در دنیا برند های معتبر بسیاری مانند سی سی کا، اچ او اچ، سافت واتر، آرتک و آکواول در زمینه تولید دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی فعالیت می کنند، طبیعتا بهتر است این برند های معروف را امتحان کنید. اما باید بدانید که کشور ما به دلیل تحریم، هیچگونه نمایندگی رسمی از جانب این برند ها ندارند و حدود 95 درصد بازار، دستگاه های مونتاژ این برند ها را به فروش می رسانند اما این موضوع جای نگرانی ندارد چرا که شرکتهایی در ایران وجود دارد که با قطعات اصل کشور مبدا این دستگاه ها را مونتاژ می کنند. دستگاه تصفیه آب، اصولا محصولی حساس است باید از مراکز مطمئن خریداری شود. دستگاه تصفیه آب تبریز می تواند برای شما مناسب باشد چرا که شرکت خانه آب در تبریز و اردبیل با استفاده از قطعات اصل، محصولاتی با کیفیت به شما ارائه می دهند.

انتخابی مناسب برای خانه شما

امروزه تعداد بالایی از خانواده های ایرانی از برند های عنوان شده در پاراگراف قبل استفاده می کنند و ما نیز به شما پیشنهاد می کنیم این برند ها را در ذهن خود داشته باشید. برای انتخاب یک دستگاه تصفیه آب خانگی استاندارد باید بدانید روشی که این دستگاه ها به عنوان روش مرجع برای تصفیه آب انتخاب کردند چیست. روش های مختلفی برای تصفیه آب در خانه وجود دارد که در حال حاضر بهترین روش، روش اسمز معکوس یا همان RO می باشد که معمولا در شش یا هفت مرحله فیلتراسیون آب را تصفیه می کند. البته دستگاه هایی هستند که از روشی به غیر از اسمز معکوس استفاده می کنند که معمولا این نوع روش ها توانایی حذف تمامی آلاینده های موجود در آب را ندارند.

از مرکزی معتبر خرید کنید

همانطور که بار ها در طول مقاله عنوان شد، دستگاه تصفیه آب تبریز یک دستگاه بسیار حساس است که لازم است تا از مراکز مورد اطمینان در ایران خرید شود. شرکت خانه آب در اردبیل و تبریز یکی از شرکت های نام آشنا در زمینه تولید و عرضه دستگاه های تصفیه آب خانگی است که شما می توانید روی کیفیت و ضمانت محصول آن حساب کنید. قطعات اصل در دستگاه های تصفیه آب یکی از مهم ترین معیار های کیفیت یک دستگاه محسوب می شود، خانه آب قطعات اورجینال را داخل دستگاه های خود دارد.

خانه آب تبریز، کیفیت را برای شما کنار گذاشته است

شرکت خانه آب تبریز جزو شرکت های بسیار مطرح در زمینه فروش دستگاه های تصفیه آب در کشور محسوب می شود. شما نیز کافی است تا به قسمت فروشگاهی سایت خانه آب سری بزنید و دستگاه های موجود در این شرکت دیدن کنید. اگر دغدغه قیمت مناسب دارید، خانه آب بهترین مرجع برای خرید دستگاه های تصفیه آب خانگی است. قیمت های خانه آب مطمئنا پایین تر از بازار است و درباره این موضوع ضمانت قیمت نیز به شما می دهد. اگر به دنبال کیفیت بسیار بالا و قیمت پایین در خرید دستگاه تصفیه آب تبریز هستید، حتما سری به سایت خانه آب بزنید.